Jiná pravda

26.06.2012 11:13

Zdravím Vás.

Jmenuji se Januš--zabývám se s velkou vášní recenzema hudby různých žánrů.......jsem takový spíše skromně schovaný.....neboť se jedná o hudbu filmovou.

Hodně chodím mezi mladé do klubů, různé jazzové večery, poslouchám staré rokéry, občas chodím do poroty........................vždy se pak obecně bavíme o hudbě a já často vidím, jak lidé jsou tady závistiví a nepřející. Především mně zaráží prakticky vymřelá pokora k hudebníkům, kteří něčeho dosáhli.

Ano, ano...jedná se o vás.......vaše duo Eva a Vašek.

Čtu všude na vašich stránkách to skromné lidské poděkování.......tá stará škola pokory.....je to psané srdcem a láskou. Mně to strašně chybí u těch mladších lidí.

Vždy u nich narážím na posměch a zlou ironii, když se náhodně zmíním o Vás. Říkám jim, že oni to duo něčeho dosáhli, něco tam musí být, že završili takového vskutku nevídaného úspěchu. Říkám jim, že by měli brát umělce s vyrozuměním...jste na stejné urovni jako ty prvoligové kapely z festivalových scén.............bohužel, vždy je stejný konec......Špičkovým umělcem je pro ně nějaká třeba západní zpěvačka, co místo pořádného zpívání se schovává za vůlgaritou pohybů, oblečení a podivných scénických tanečníků. Tá ani zpívat neumí, ale je in, protože dravý hudební business utočí na vizuální stránku posluchače.

Nejsem důchodce, ale jejich chování mně vyhovuje, té staré gardy.

Mně se velice líbí prezentace, zpracování vašich fotek i oblečení pro veškeré promo. Líbí se mně, že hlídáte opravdu každičký detail. Nejsem váš věrný posluchač, ale umím ocenit váš obrovský relaxační hudební přínos, jaký vnášíte těm starým lidem do duše.

Myslím, že jsou dvě věci, kde se objevuje davové šílenství u důchodců..................první...to jste vy Eva a Vašek......je to nádhera je pozorovat jak jsou štastní. Pak je pozoruji v mega frontě a davu před otevíračkou Kauflandu a násladně jak ho otevřou a bijou se o meruňky co jsou v 50% akci. Vždy jsou ale neškodní....jako děti.

Chtěl jsem vám poděkovat za skvělý hudební přínos a trefné vyplnění díry na trhu. Potěšení se také dočkáte, to vím na 100%...určitě posmrtně budete mít vybudovaný pomník na podnět šťastných vašich posluchačů........vaše hudba tady zůstane ještě po desetiletí, néli více ......a tomu věřím.

Tento mail prosím neberte ironicky..........psal jsem ho s velkou pokorou k vám....a omluvte mé občasné satirické poznámky. Jsem todiž na duši strašně veselý člověk.

Hodně uspěšných hudebních chvil

přeje

Januš