Luhačovice 8. - 10. 7. 2016

13.07.2016 10:41

Dobrý den, ahoj, po „kratší odmlce“ jak se vůbec máte? Pár dní jsme se neslyšeli, ale už jsem zase zpět. „Je nám smutno po tvých článcích, je to tradice, otevíráme stránky a čteme tvůj deník, chybí nám to, nic o vás nevíme.“ To byly vaše nejčastější reakce. Já se vám také přiznám, i mně to chybělo. Deník píši již několik roků, samozřejmě je pohodlné se zbavovat „práce“, ale přece jen je to pro mě více radost než práce. Takže se vám opět oficiálně hlásím v plné polní a připravená. Stává se nám, že z mých článků čerpají ti, co mohou ublížit a tak stále v sobě řeším dilema, co a jak psát, pokud si chci zachovat pravdu. Pokud se bude něco dít za zavřenými dveřmi, mohu si napsat cokoliv a vy mi můžete, nebo nemusíte věřit. Mé články píši z našich vystoupení a našeho života, který je spojen s vámi, posluchači, příznivci a tak máte možnost konfrontace toho, co jste prožili v ten daný moment na vlastní kůži s tím, co poté píši.

Mám radost, že jste a také mám radost, že jsme. Sluníčko nám všem přeje, jsou prázdniny, třešně jsou již sklizené, rajčata dozrávají a my všichni „vyzráváme“. Ráda bych vám povyprávěla o víkendu, který jsme strávili s Vaškem, jak jinak, než na cestách za našimi posluchači, příznivci, zkrátka za VÁMI. Vrátím se trošku do blízké minulosti. Dostali jsme nabídku z lázeňského města Luhačovice, z hotelu Harmonie. Pamatuji si, že byl květen, příroda kvetla a vzduch byl provoněn čerstvým jarem. Vím, že některým teče z očí a z nosu, to jsou ty alergie, ale i to patří do dnešního přetechnizovaného světa, který si stejně tvoříme jenom my sami.

Luhačovice - to je pro nás vždy příjemně strávený čas. Hotel leží v krásném údolí obklopen stromy. Pro ty, kteří nevíte, je to bývalá Fontána. Domluvili jsme se, že zde uděláme „Den se Evou a Vaškem“, pro některé to byl celý víkend, někdo zůstal až do pondělí a někdo zase přijel na jednu noc. Vše bylo ponecháno na přání a možnostech každého z vás. My jsme vyrazili již v pátek odpoledne. V klidu jsme se ubytovali a těšili se na večerní vystoupení cimbálové muziky s tanečním souborem. Víkendový program se odehrával na veliké terase hotelu včetně našich dvou vystoupení. S dalšími SURFáky jsme se setkali při obědě, po kterém jsme se sešli na terase a měli dopolední koncert. Po něm následovala volná zábava s tím, že zájemci se mohli seznámit nejenom s hotelem, jeho službami, vyzkoušet si takzvanou kryoterapii, navštívit wellness a rozhlédnout se po okolí. V 19.00 začalo naše večerní představení. Ti, co neměli v ceně večeři v hotelové restauraci, využili možnost a povečeřeli přímo nějaké ty dobrůtky z grilu, který voněl po celé terase. Hudební program jsme samozřejmě upravili tak, aby se neopakoval. Již během večera za námi přicházeli naši příznivci s pozitivními ohlasy, to nás těšilo. Necháváme na vás, kde se vám líbí, kde se dobře cítíte. Vy sami máte možnost si vybrat destinaci, kde bychom udělali hudební setkání, třeba dvoudenní, nebo víkendové pobyty. Zde se nám to líbilo všem a myslím, že máme „zaděláno“ na další tradici. Toto příjemné místo můžeme navštívit i několikrát do roka a vždy to celé spojit s našimi vystoupeními v KD Elektra. Samozřejmě, že někteří hned využili možnost bazénu a také různé lázeňské procedury. Já v jedné mini chvilce jsem využila terasu, kde jsem si vychutnala kávu. Tu mi donesl hbitý číšník, který večer se svými kolegy bavil publikum. Byli k nepřehlédnutí, všichni byli oblečeni do kanárkově žlutých triček, Vašek je nazval jako „žluté anděly“. Kmitali mezi stoly a evidentně se i bavili. Týmová práce má sílu, možná i proto nám tam bylo dobře.

O všech našich aktivitách budete informovaní v Surfáckých listech, to je info pro naše členy. Vy, kteří máte zájem se o našich aktivitách dozvědět hned, napište nám svůj e-mail. Určité aktivity se naplánují tak, že v novinách nejsou, jsou to většinou akce, které se konají po vytisknutí atd. Máte-li chuť, napište nám svoji e-mailovou adresu na adresu surf@surf.cz.

Fotogalerie: Luhačovice 8. - 10. 7. 2016

/album/fotogalerie-luhacovice-8-10-7-2016/dsc-6210-jpg1/ /album/fotogalerie-luhacovice-8-10-7-2016/dsc-6214-jpg/ /album/fotogalerie-luhacovice-8-10-7-2016/dsc-6226-jpg/ /album/fotogalerie-luhacovice-8-10-7-2016/dsc-6231-jpg1/ /album/fotogalerie-luhacovice-8-10-7-2016/dsc-6232-jpg/
/album/fotogalerie-luhacovice-8-10-7-2016/dsc-6236-jpg1/ /album/fotogalerie-luhacovice-8-10-7-2016/dsc-6238-jpg/ /album/fotogalerie-luhacovice-8-10-7-2016/dsc-6239-jpg1/ /album/fotogalerie-luhacovice-8-10-7-2016/dsc-6242-jpg1/ /album/fotogalerie-luhacovice-8-10-7-2016/dsc-6243-jpg1/
1 | 2 | 3 | 4 >>