Od Jiřky a Ivana z Karviné

28.06.2012 16:32

Ahoj Evi, Vašku a SURFáci,

před časem jsem psala v Surfáckých listech mimo jiné „někteří vůbec nevěděli, kdo Eva a Vašek je, naštěstí jich nebylo moc“. Dnes už to určitě pravda není. V sobotu 16. 6. 2012 se konala oslava „Havířov v květech“ v Havířově na náměstí Republiky. Program zahájil studentský orchestr Základní umělecké školy Havířov. Po vystoupení tohoto orchestru pořadatel oznámil: „Teď nám přijde zazpívat naše nejznámější pěvecká dvojice Eva a Vašek.“ Plné náměstí přivítalo Evu a Vaška velkým potleskem. Měli jsme velkou radost z toho, že na tom náměstí nebyli jenom senioři.

O týden později, v sobotu 23. 6. 2012, v Horní Suché v Amfiteátru probíhaly slavnosti „Vítání léta“. Opakoval se stejný „scénář“, zahájení proběhlo úplně stejně, jako v Havířově. Pořadatel oznámil: „Přivítáme naši nejznámější pěveckou dvojici Evu a Vaška.“ Zase velký potlesk, ale ani tam nebyli jenom senioři.

Byly to dva úplně rozdílné koncerty, ale jedno měly společné. Krásní a příjemní Eva a Vašek, nádherné písničky, nezapomenutelný zážitek a neopakovatelná atmosféra.

Evi a Vašku, děkujeme.

Jiřka a Ivan, Karviná