Opatija-Heda Flídrová

12.10.2015 13:43

Chtěla bych tímto poděkovat Evičce a Vaškovi za týdenní pobyt v Chorvatsku v hotelu Opratija. Byl to opět zase jeden krásný týden s Evičkou, Vaškem a přáteli. Na to, že veškerou organizaci zařizovali poprvé, zvládli to moc dobře. Než jsme odjížděli, dost lidí mělo obavy, jak to tam bude vypadat a nejeli. Já jsem ale Vaškovi věřila, věděla jsem, že by nás do ničeho špatného nevezl. Jsem moc ráda, že jsem jela, poznala jsem nové prostředí a další bezva lidičky a děvčata z Děčína, která mezi nás velmi dobře zapadla, doufám, že s námi nebyly naposled. Absolvovali jsme oběd mimo hotel, kde nám odpoledne Vašek hrál na harmoniku, vystřídal ho p. Vodehnal, takže se zpívalo pomalu až do večeře. Ještě jsme měli projížďku lodí, kde se o nás Evička starala, abychom měli vše, jak mělo být.

Kdo četl Evičky deník, kde to vše pěkně podrobně popisovala a i z fotek je vidět, že to tam je pěkné i přístup do moře byl dobrý. Kdo byl na Makarské, tam to je daleko horší. Když to shrnu, bylo tam fajn a těžko jsme se vraceli do reality. Jídla bylo až, až, myslím, že jsme všichni nějaké to kilo přibrali, nedalo se odolat těm zákuskům. I cesta byla nenároční. Pokud tam Evička a Vašek budou jezdit a zdraví mě bude nakloněno, ráda se tam zase podívám.

Mrzí mě, že nesnáším plavbu lodí a letadlo už vůbec ne. Zájezd na Aljašku bude určitě krásný, bude mě muset stačit, jak to bude Evička popisovat v deníku a fotky. Ale myšlenkami budu stále s vámi, kdo tam budete a těšit se až se v pořádku vrátíte nadšeni z krásných zážitků.

Zdravím všechny SURFáky i ne SURFáky.

Heda