Opravdu zajímavá, pozitivní zpráva a zkušenost. Pomáhá a stojí za to o tom něco vědět!

03.03.2015 09:07

 

Ahoj kamarádi!

Není třeba čekat, až bude naše zdraví podlomeno. Člověk nikdy neví a nejen u sebe, ale i v rodině a u pravých přátel. Mnozí kolem nás neví kudy ven ze zdravotních problémů a pokud by tento skutečný příběh pomohl alespoň několika lidem jako Radkovi, tak i já budu mít dobrý pocit, že jsem si jej nenechal pro sebe.

Nedávno jsem osudovou náhodou zjistil, že se jeden můj kolega z hudební branže a kamarád Radek Kudrna uzdravil z nemoci, která je všeobecně označována jako „nevyléčitelná“ – ulcerózní kolitida. Sem tam o něčem podobném slyší každý, ale když se to povede někomu, koho znáte, tak to vyvolá zvědavost.

Chtěl jsem samozřejmě vědět, jak to dokázal a to, co jsem se dozvěděl během čtyřhodinové návštěvy u nás doma, mě hodně překvapilo. Uzdravil se jídlem! Přesněji řečeno změnou jídla. A to ještě navíc takovou, která skvěle chutná a dokonce mi tvrdil, že už se nehodlá nikdy vrátit k jídlu tzv. „normálnímu“, které jej do neskutečně „bezradné“ zdravotní situace dostalo.

Byl jsem zvědavý natolik, že jsem to chtěl vyzkoušet v rodině také. Navíc jsem se od Radka dozvěděl, že uvedený způsob stravování funguje kromě kolitidy i na řadu dalších tzv. „nevyléčitelných“ zdravotních problémů a to na chronickou nemoc crohna, celiakii, cystickou fibrózu, divertikulitidu, epilepsii, autismus a hromadu dalších potíží. Zmiňoval i spoustu pozitivních vedlejších účinků.

Věřím, že to je pro vás zajímavá informace a že vás tímto nezatěžuji, ale dělím se o pozitivní zkušenost. Radek si to nechce nechat jen pro sebe. Připravil video-kurz, který je zdarma a kde se dá zjistit o tomto způsobu uzdravování další spousta informací.

Video-kurz Radka Kudrny je na tomto odkazu, stačí nahlédnout a něco skutečného a zajímavého se dozvědět nejen pro sebe, ale své blízké, kterým třeba pomůžete vrátit život do plné hodnoty, jako se to podařilo Radkovi:

 

https://kurz2.uzdravtesejidlem.cz/chci-videokurz-zdarma/?clp_aff=027e8

 

Odkaz je možné sdílet na FB, dá se poslat volně komukoli, kdo už nechce chodit po doktorech, polykat prášky a trpět nějakou nemocí.

Rozhodně to stojí za prozkoumání :-)

Zdraví Vás a přeje hodně krásných chvil  – Vašek