Poděkování a ocenění

02.09.2010 16:06

Evičko a Vašku,
dovoluji si Vás tímto oslovit a pozdravit ze Šumavy, poděkovat za řadu nadšených a spokojených Vašich posluchačů. Já osobně děkuji za milé přáníčko k mým srpnovým narozeninám, které potěšilo. Mám Vám oběma moc a moc poděkovat za to, že jste navštívili i naše končiny, kde na Vás mnohdy nečekají honosné sály, ale dychtiví posluchači. Ať jste vystupovali v Horažďovicích, Chanovicích u Horažďovic, Sušici, Újezdě u Plánice, či Kašperských Horách, byli jste vždy srdečně očekáváni. Mnozí z posluchačů přijeli zdaleka, aby Vás viděli a slyšeli, nebo že s Vámi mohou promluvit, potřást pravicí. Moc si vážíme toho, že jdete mezi nás posluchače, zahrajete do ouška, splníte všechna hudební přání, jsou to pro nás nezapomenutelné zážitky. Proto se všichni těšíme na další vystoupení a hlavně na Vás, jako na umělce, zpěváky, na Vás milé lidičky, kteří nám svými krásnými písničkami rozveselíte naši dušičku. Že v těch Vašich písničkách zavzpomínáme na mladá léta, zapomeneme alespoň na chvíli na svoje starosti a se zatajeným dechem se zaposloucháme do tónů písní. A když Evička zpívá Ave Maria, to pak celý sál ztichne a naslouchá tomu nádhernému hlasu, to je skutečný zážitek....
Víte, čeho si nejvíce ceníme, že zpíváte písničky, kterým rozumíme, které si s Vámi můžeme zazpívat. Vím, že naše hlasy nejsou vycvičené, ale jsou od srdce a když zahrajete „Ta naše písnička česká, ta je krásná...“ to se už celý sál k Vám připojí a z celého srdce Vás doprovodí.
Ale jak říkáte „vždy něco začíná a končí“, to nám je pak moc smutno, že ty dvě, tři hodinky utekly jako voda. Ale ještě dlouho potom si cestou domů notujeme písničky a vzpomínáme na nezapomenutelnou dvojici Evu a Vaška, kteří rozdávají radost i do těch malých městeček a vesniček.
Za všechny Vaše posluchače moc díků posílají členové SURF clubu z Kašperských Hor na Šumavě.
S pozdravem Vaši
Hana Králová, Jiřka Petergáčová, Pavel Petergáč
 

Fotogalerie: Poděkování a ocenění

/album/fotogalerie-podekovani-a-oceneni/h900-jpg/