Pozdrav od manželů Kubových

18.03.2014 10:51

Milá Evičko a Vašku,

zdravíme Vás z podmračeného a studeného Sokolova. Zima se ještě nechce vzdát, i když minulé slunečné dny voněly příslibem jara. Už se brzy dočkáme a i Vás jaro určitě přiláká do Vašeho krásného moravského domova. Jste hodně daleko, ale my jsme vlastně stále s Vámi, s Vašimi písničkami na CD i DVD. Rádio Dechovka je naším pravidelným pátečním společníkem s Vaším vyprávěním, hosty a písničkami. Jsou všechny krásné, některé patří mezi naše nejoblíbenější. Taková byla i píseň Rybáři tento pátek.

Vzpomněli jsme si na koncert v r. 2011 v Chebu, kde jsme poprvé slyšeli Dalmatinku-zkusili jsme You Tube a k naší radosti se nám ozvala. Těšíme se, až se objeví na některém Vašem novém nosiči.

Dostali jsme také nové Surfácké listy a to jsme si početli. Potěšily nás, pobavily, ale také přivedly k zamyšlení-jako už tradičně Vaškovy úvahy. Užívejte si sluníčka, těšíme se na další setkání s Vámi na dálku i "naživo". Moc Vás pozdravujeme, také Evičku a všechny na Klepačově.        Vaši Libuše a Ludvík Kubovi