Pozdrav z Horní Suché

20.12.2011 19:13

Vážení a milí,
 

přiblížil se konec roku a to je doba, kdy každý z nás přemýšlí o tom, co se mu v tom končícím roce podařilo, co mohl udělat lépe, co možná dělat neměl a také co ho čeká v tom roce příštím. Z našeho pohledu to byl rok úspěšný. Nepotkalo nás žádné neštěstí ani vážnější onemocnění, nikdo nám neublížil a navíc jsme měli to štěstí, že se nám podařilo navštívit šest vystoupení Evy a Vaška. Na každé setkání se moc těšíme a pokaždé si odnášíme krásný zážitek a velikou porci pozitivní energie, kterou svým zpěvem a svým vystupováním tak nezištně kolem sebe rozdávají.
Evo a Vašku, chceme Vám touto cestou poděkovat nejen za Váš zpěv, ale i za všechny další aktivity, kterými nám všem zpříjemňujete život. Paní Evo, moc děkujeme za poutavé reportáže ze všech Vašich vystoupení, které si pravidelně a rádi čteme a díky nimž i my nepřímo prožíváme každý koncert a každou taneční zábavu. Zkrátka děkujeme Vám oběma za všechno co děláte a jak to děláte. Samozřejmě, že poděkování se patří i všem Vašim kolegům a spolupracovníkům ze SURFu.
Přejeme Vám, ale i všem SURFákům radostné Vánoce a hodně veselé zakončení letošního roku. No a do toho roku příštího, který pro mnohé z nás jistě nebude rokem nijak snadným, přejeme všem hodně, hodně štěstí a samozřejmě spoustu dobrého zdraví, bez kterého by všechno ostatní nemělo valnou cenu.
Krásný NOVÝ ROK 2012 přejí Věra a Jirka Bažantovi.

Na vánočním spřežení už rolničky zvoní,
stříbro hvězd na vločkách se k zemi snáší,
kouzlo tajemné tou tichou nocí kráčí
a vzduch purpurou sladce voní.

Šatem slavnostním dnes oděly se stromy,
třpytem jíní září stébla trav,
paní zima zakrývá vše v bílý háv
a světlem svíček svítí naše domy.

V ten sváteční a jistě krásný čas,
ať Betlémské nám svítí světlo,
v našich srdcích lidské hřeje teplo
a za rok ve zdraví, my sejdeme se zas!