Radio Dechovka-Hana Malafová

19.09.2014 13:46

Milá Evičko, Vašíku a Evinko, posílám Vám všem moc pozdravů.

Proč Vám píši, se dozvíte. Já, když jsem se v pátek dozvěděla, že končíte na Radiu Dechovka, chtělo se mi plakat. Tento pořad jsem měla ráda a moc jsem se na něj každý pátek těšila, že Vás opět uslyším. Koupila jsem si kvůli tomu i novou televizi s internetem. Budete mi moc scházet. Ten večer také rozhodl, že jsem za Vámi jela v sobotu do Sokolova. Musela jsem Vás vidět.

Evičko, možná jsem Vás hodně překvapila, když jsem Vás přišla pozdravit. Tam jste mě určitě nečekala. Jen mě mrzelo jedno. Nepodařilo se mi pro Vás sehnat růže-naše květinářství už delší dobu o víkendu neprodává. Ale napravím to příště.

Byla jsem hodinu šťastný člověk-poslouchat Vás a vidět. Jsem opravdu Vaší velkou FANYNKOU a mohla bych Vás poslouchat od rána do večera-což doma také dělám. Jo, podle některých lidí i mé rodiny jsem prý závislá na EVĚ a VAŠKOVI. Jo, každý má své a mě je jedno, co říkají. Proč nezpívají všichni tak krásně jako Vy dva?

Mrzelo mě, že syn zapomněl foťák a nemohl mi udělat fotečku, když jste zpívali písničku Lásko, moje lásko. Byli jste tak nádherní, strašně Vám to oběma slušelo. Mějte se stále moc rádi a pokračujte v krásných písničkách. Tu písničku moc miluji a nejen ji. Těžko bych si z Vašich písniček vybrala, která je nejhezčí-jsou všechny krásné. A já je opravdu moc ráda poslouchám.

Evičko, moc jste mě potěšila, že budou v listopadu nové nahrávky. Prosím, přijměte moji objednávku, že je všechny chci.

Děkuji předem a pokud je budete mít s sebou v Plzni, ráda si je tam vyzvednu. Jinak Vám všem přeji mnoho štěstí, zdraví a krásný rodinný život. Ať se Vám vše daří. Mám Vás moc ráda.

Nashle. Vaše věrná posluchačka Hana Malafová.