Tatry 2015-manželé Petráčkovi

28.05.2015 09:44

Ahoj kamarádi! 

Po roce jsme se zase rozjeli z celé naší vlasti na týdenní pobyt do Vysokých Tater s Evičkou a Vaškem. Jeli jsme opět nočním vlakem, bylo nás hodně, proto nám cesta rychle uběhla a my jsme si mysleli, že je vlak jen pro nás. Ráno nás přivítalo velice příznivé počasí, nádherně svítilo sluníčko a o to více jsme se těšili na krásné setkání. V Popradu jsme měli připravené auto, které nám odvezlo zavazadla do hotelu a my jsme si mohli jen tak lehounce užívat cestu a pozorovat přírodu, co se za ten rok změnilo, ale přitom se nám zdálo, jako bychom tady byli včera, jak ten čas rychle utíká.

Za toto setkání musíme hlavně poděkovat Evičce a Vaškovi, protože kdyby nebyli oni, nemohli bychom se ani my v takové velké partě kamarádů setkat a prožít překrásný týden. Každý den  byl taneček, různé soutěže, rozcvička a předávání diplomů za výhry, které z velké části zajišťoval Vašek Dvořák. Slyšeli jsme nové písničky, které Evička s Vaškem natočili na cestě po Mexiku a ukázali nám kus překrásné přírody a jak se tam žije. Evička má velký cit pro takové písničky, které nám zazpívá a jdou přímo od srdce, s láskou a s dojetím je posloucháme a máme až slzy v očích.

Musíme také poděkovat paní ředitelce Ivetce Šestákové, Jožkovi a celému kolektivu hotelu za krásně prožitý týden, jak se o nás všechny výborně starali, při zajišťování výletů, různých akcí a dobrého jídla, kterého bylo hojně. I když se nám počasí ke konci trochu pokazilo, každý měl možnost si podle svého udělat program, anebo jen tak lenošit. Čas uplynul jak voda a nastala doba velkého loučení k návratu domů. Proto pokud nám všem zdraví dovolí, budeme se zase opět těšit za rok na další setkání.

Jindra a Toník, Vysoký Ujezd... Ahojky.....................