Tatry očima Líby Jančárové

23.05.2011 08:39

Je těžké usedat k počítači v těchto krásných dnech, ale nemohu si pomoci a musím Vám aspoň pár řádky přiblížit dovolenou v Tatrách s Evičkou a Vaškem. Jak jistě víte z řádků Evičky, počasí nám tentokrát velmi přálo a velikán Dědo, jak se dříve oslovoval Lomnický Štít, se na nás po celý týden díval krásně s čista a jasna. Po nedělním příjezdu jsme byli mile překvapeni tím, že Evička a Vašek přidali jeden taneční večer navíc, než bylo plánovano. S jejich vystoupením jsme byli všichni spokojeni, to snad nemusím psát. Zbytečně bych se opakovala. Evička nám zazpívala i několik nových písni a věřte, že některé z nich se mnohým z nás zavrtaly pod kůži, poněvadž z jejich obsahu se dalo čerpat lidské moudro. Hlavní důvod proč píši tyto řádky je ten, abych vyzvedla profesionální práci ředitelky hotelu paní Ivetky a jejího zástupce Jožky. To co pro nás dokázali vytvořit tito dva mladí lidé, to předčilo všechna očekávání. Celý týden nám vytvářeli nádherný program, smích a dobrou náladu rozdávali od rána do večera. Byl by to hodně dlouhý článek, abych Vám vše popsala, ale věřte, že by to nebylo to pravé ořechové, to se musí prostě prožít.

Ivetko a Jožko, chci Vám tímto dopisem velmi poděkovat nejen za sebe, ale za všechny Surfáky. Děkuji za vše, co jste pro nás vytvořili, děkuji za krásný dáreček ve formě hrnečku, který dostal každý z nás a který nám bude připomínat ty krásné chvíle prožité s Vámi.

Nemohu také zapomenou na pana Miloše, protože ten má hlavní podíl na tom, že jsme tento krásný týden mohli prožít. Děkuji a příští rok 13.5.2012 opět ahojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj.                                                                         S pozdravem Lia Krnov