USA-Kanada-doprava

21.09.2015 02:29

Vstáváme do upršené soboty 19. 9. 2015. Ale po snídani už se trochu projasňuje a nakonec je vidět i sluníčko. Dnes nikam nejedeme, jen do obchodu. Jo a ještě mám prohlídku lesa, ale ne po svých, ale vezu se. 

Tak jen pár postřehů z dopravy. Auta tu mají registrační značku (SPZ) jen vzadu, vepředu mít nemusí. Když oproti vám jede auto a nemá značku, tak je to takové divné. Neviděla jsem tu značku hlavní ulice. Buď tu jsou semafory nebo stopka. A to když je stop ze vševh směrů, tak přednost má ten, kdo přijede první. Semafory nejsou na té straně, kde jste vy, ale na protější. Když chcete odbočit na křižovatce doprava a máte červenou, tak můžete jet, pokud zprava nic nejede. Silnice v Kanadě byly pěkné, když jsme přejeli do USA, myslela jsem, že jsme přeskočili na D1. Ale ty vedlejší cesty už jsou dobré.

Fotogalerie: USA-Kanada-doprava

/album/fotogalerie-usa-kanada-doprava/img-0738-jpg/ /album/fotogalerie-usa-kanada-doprava/img-0741-jpg/ /album/fotogalerie-usa-kanada-doprava/img-0744-jpg/ /album/fotogalerie-usa-kanada-doprava/img-2608-jpg/ /album/fotogalerie-usa-kanada-doprava/img-2614-jpg/