Vystoupení v Malešově

10.11.2013 20:19

Jak píše Eva v deníku, známe se dlouho, nejdřív sice jen napůl - já je znala, oni mě ne - ale dnes už je beru spíše jako rodinu, kterou jsem si navíc sama vybrala. Déle než rok bylo domluveno vystoupení Evy a Vaška v Malešově, ten rok uběhl velmi rychle a teď je mi trochu smutno, že už je to za námi. Ne, že bych se netěšila na jiná jejich vystoupení, ale v místě, kde jsem jako doma, je ta atmosféra úplně jiná. Nejen, že jsem Evu, Vaška a Evičku mohla pozvat i na svoji chaloupku, ale celý týden mě trvalo, než jsem vstřebala všechny dojmy. A nejen já jsem potřebovala týden na návrat do reality. Někdo nevěřil ani tomu, že by Eva s Vaškem přijeli a mysleli si, že se budou písničky pouštět z CD. Když se druhý den mluvilo o jejich večerním vystoupení padl i dotaz .... "oni opravdu přijeli?" a následovala informace...."jo, přijeli a dokonce tu i spali, ráno vycházeli z restaurace"... No, nevím, večer po vystoupení jsem Evu s Vaškem a Evičkou vyprovázela a mávala jim na cestu směr Praha, ale třeba se pak ještě vrátili. Místní "ústní bulvár" zapracoval, ale určitě neublížil.

Každopádně úspěch byl veliký i ten potlesk se mi zdál delší a vřelejší než jindy. Jedna písnička střídala druhou, totéž dělala i becherovka, čímž mě zocelila a unesla jsem bez emocí i takové písničky, které mi někdy vhání slzy do očí i do duše.

Evo, Vašku moc děkuji, děláte mi radost a bylo vidět, že se baví i ti, kteří přišli. Sál byl plný spokojených a dobře naladěných posluchačů a prý po dlouhé době bylo plně obsazeno a tak někteří jen poslouchali z vedlejší místnosti.

Máme na co vzpomínat a beru Vás za slovo - AHOJ V MALEŠOVĚ. Hanka